Konkursy ogólnopolskie
1. VIII edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpieczni na drodze”
–nagroda: Julia Bazan i Oliwia Ciucka z kl.VI
Konkursy wojewódzkie:
1. Udział w wojewódzkim koncercie laureatów XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego – Veronika Mazurek –kl.III
Konkursy powiatowe:
1. 19 Jesienny Konkurs Recytatorski „Świat jest teatrem”:
-udział: Aleksandra Omelczuk- kl.III
- laureat Veronika Mazurek kl.III
2. Powiatowy konkurs matematyczny „MiMak”
- udział Veronika Mazurek, Aleksandra Omelczuk -kl.III
3. Powiatowy konkurs plastyczno-literacki „W mroźnej krainie śniegu”
- II miejsce Emilii Jarosz kl.III,
- III miejsce- Aleksandra Omelczuk kl III,
- wyróżnienie: Veronika Mazurek kl. III
4. Powiatowy konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa”
-I miejsce Julia Bazan kl.VI,
- II miejsce Karolina Adamczuk kl. VI
5. Powiatowy Konkurs plastyczno-literacki „Zima w moich oczach”
- nagroda: Emilia Jarosz –kl.III, Veronika Mazurek- kl.III,
- wyróżnienie: Aleksandra Omelczuk- kl.III, Magdalena Grzesiuk, i Natalia Jarosz z kl.V
6. Powiatowy konkurs literacki „ Czy znasz?
- wyróżnienie: Emilia Jarosz- kl. II
Konkursy gminne:
1. Gminny Konkurs Głośnego Czytania
- I miejsce Oliwia Ciucka kl.VI
2. Gminny konkurs matematyczny MiMak
3. Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego
- I miejsce
- II miejsce
4. III Gminny konkurs plastyczny „Kartka na Boże Narodzenie”
- nagroda Emilia Jarosz –kl.III, Aleksandra Omelczuk kl. III, Natalia Jarosz kl.V
5. Igrzyska w piłce ręcznej dziewcząt – I miejsce uczennice z klas V-VI
6. Międzyszkolne biegi przełajowe:
-II miejsce Arkadiusz Kochman kl. VI, III miejsce Oliwia Ciucka kl.VI
7. Turniej w Piłce Nożnej Dziewcząt – II miejsce uczennice z klas V-VI
8. Międzyszkolne rozgrywki w „Dwa Ognie” – udział uczniów kl.II
9. Rozgrywki piłki nożnej „MiniEuro 2016”
– II miejsce chłopcy z klasy II; II miejsce kl. 0;
- wyróżnienie za najładniejszy ubiór – Estera Pogorzelska kl. I
10. Gminny Konkurs Recytatorski dla Maluchów – nagroda Krystian Szufel kl.0
11. III Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna” – nagroda Krystian Szufel kl.0, Aleksandra Omelczuk kl. III, Natalia Jarosz kl.V
konkursy szkolne
1. Eliminacje do XIX Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Świat jest teatrem”:
-udział: Tomasz Duliban kl. II, Estera Pogorzelska i Zuzanna korda z kl. I,
2. Konkurs logopedyczny „W krainie mroźnej zimy”
3. Konkurs literacki „Wiersz o misiu”
4. Konkurs literacki „Wiersz o wiośnie”
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.