17.06.2026r. kl. IV - VI wyjechały do Masłomęcza na żywą lekcję historii.
Uczniowie zwiedzili podziemną salę wystawową Laboratorium Historiae Gotrum w Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Archeologicznego Gminy Hrubieszów.
Mieli możliwość zobaczenia unikatowych eksponatów odkrytych przez archeologów oraz skansen.
Miejsce, które przenosi do czasów odległych.
Dziękujemy p. Grażynie Kwietniewskiej z azorganizowanie ciekawej wycieczki.