I półrocze
Nazwa konkursu | Zasięg organizator | Imię Nazwisko ucznia | Nazwa osiągnięcia | Imię Nazwisko opiekuna |
III TURNIEJ ORLIKA |
Eliminacje gminne | Dziewczęta rocznik 2000-1999 |
II m-ce | Aneta Kędzierawska |
III TURNIEJ ORLIKA o Puchar Premiera D. Tuska |
Eliminacje gminne | Chłopcy rocznik 2000-1999 |
II m-ce | Aneta Kędzierawska |
Konkurs plastyczny na projekt pasiaka ,,Pasy, paski i paseczki” |
Etap powiatowy | Izabela Jarosz Diana Makolągwa Gabriela Jarosz |
nagroda wyróżnienie wyróżnienie |
Aneta Kędzierawska |
Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Zapobiegamy pożarom” |
Etap gminny |
Julia Bazan Oliwia Ciołko |
I m-ce II m-ce |
Aneta Kędzierawska |
Igrzyska Dziewcząt i Chłopców |
Etap gminny |
Karolina Gaudnik Damian Duliban |
V m-ce V m-ce VI m-ce |
Aneta Kędzierawska |
Igrzyska w Dwa Ognie Dziewcząt i Chłopców rocznik 2000 i mł. |
Etap gminny | Ogólna klasyfikacja drużynowa dziewcząt i chłopców | II m-ce | Krystyna Kwiecińska |
Kuratoryjny konkurs matematyczny |
Etap szkolny
Etap rejonowy |
Karolina Gaudnik
Karolina Gaudnik |
laureat
udział |
Małgorzata Żur |
Konkurs matematyczny ,,Szpak” |
Etap szkolny
|
Karolina Gaudnik
|
laureat
udział
|
Małgorzata Żur |
Jesienny Konkurs Recytatorski organizowany przez WOK w Lublinie |
Etap gminny Etap powiatowy |
Gabriela Jarosz
Gabriela Jarosz |
laureat
wyróżnienie |
Cecylia Mydlak |
Konkurs plastyczny ,,Kartka bożonarodzeniowa” |
Etap powiatowy | Diana Makolągwa Krystian Kajdański Oliwia Ciucka Dominik Pisiewicz Oliwia Ciołko Arkadiusz Stanisławczuk |
II m-ce
|
Aneta Kędzierawska |
Konkurs plastyczny ,,W grudniowy dzień” |
Etap powiatowy | Veronika Mazurek Aleksandra Omelczuk Bartosz Jakubiak Oliwia Ciołko |
laureat wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
Aneta Kędzierawska |
Igrzyska w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców (debel) |
Etap gminny
Etap powiatowy
Etap rejonowy |
Agnieszka Łukasiuk
Agnieszka Łukasiuk
Agnieszka Łukasiuk |
II m-ce
II m-ce
V m-ce |
Aneta Kędzierawska |
Gminne Igrzyska w Dwuboju Sprawnościowym dziewcząt i chłopców rocz. 2002 i mł. |
Etap gminny |
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
Klasyfikacja drużynowa chłopców |
II m-ce
V m-ce |
Krystyna Kwiecińska |
Kuratoryjny konkurs przyrodniczy |
Etap szkolny
Etap rejonowy |
Karolina Gaudnik
Karolina Gaudnik |
laureat
udział |
Marzanna Kozyra |
Klasowy konkurs ,,Najpiękniejszy zeszyt” |
Klasa II | Natalia Jarosz | I m-ce | Ewa Kawczyńska |
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.