Sukcesy naszych uczniów rok szkolny 2015/16


Konkursy ogólnopolskie
1. VIII edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpieczni na drodze”
–nagroda: Julia Bazan i Oliwia Ciucka z kl.VI

Konkursy wojewódzkie:
1. Udział w wojewódzkim koncercie laureatów XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego – Veronika Mazurek –kl.III

Konkursy powiatowe:
1. 19 Jesienny Konkurs Recytatorski „Świat jest teatrem”:
-udział: Aleksandra Omelczuk- kl.III
- laureat Veronika Mazurek kl.III
2. Powiatowy konkurs matematyczny „MiMak”
- udział Veronika Mazurek, Aleksandra Omelczuk -kl.III
3. Powiatowy konkurs plastyczno-literacki „W mroźnej krainie śniegu”
- II miejsce Emilii Jarosz kl.III,

- III miejsce- Aleksandra Omelczuk kl III,

- wyróżnienie: Veronika Mazurek kl. III
4. Powiatowy konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa”
-I miejsce Julia Bazan kl.VI,

- II miejsce Karolina Adamczuk kl. VI
5. Powiatowy Konkurs plastyczno-literacki „Zima w moich oczach”
- nagroda: Emilia Jarosz –kl.III, Veronika Mazurek- kl.III,
- wyróżnienie: Aleksandra Omelczuk- kl.III, Magdalena Grzesiuk, i Natalia Jarosz z kl.V
6. Powiatowy konkurs literacki „ Czy znasz?
- wyróżnienie: Emilia Jarosz- kl. II

Konkursy gminne:
1. Gminny Konkurs Głośnego Czytania
- I miejsce Oliwia Ciucka kl.VI
2. Gminny konkurs matematyczny MiMak
3. Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego
- I miejsce
- II miejsce
4. III Gminny konkurs plastyczny „Kartka na Boże Narodzenie”
- nagroda Emilia Jarosz –kl.III, Aleksandra Omelczuk kl. III, Natalia Jarosz kl.V
5. Igrzyska w piłce ręcznej dziewcząt – I miejsce uczennice z klas V-VI
6. Międzyszkolne biegi przełajowe:
-II miejsce Arkadiusz Kochman kl. VI, III miejsce Oliwia Ciucka kl.VI
7. Turniej w Piłce Nożnej Dziewcząt – II miejsce uczennice z klas V-VI
8. Międzyszkolne rozgrywki w „Dwa Ognie” – udział uczniów kl.II
9. Rozgrywki piłki nożnej „MiniEuro 2016”
– II miejsce chłopcy z klasy II; II miejsce kl. 0;
- wyróżnienie za najładniejszy ubiór – Estera Pogorzelska kl. I
10. Gminny Konkurs Recytatorski dla Maluchów – nagroda Krystian Szufel kl.0
11. III Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna” – nagroda Krystian Szufel kl.0, Aleksandra Omelczuk kl. III, Natalia Jarosz kl.V
konkursy szkolne
1. Eliminacje do XIX Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „Świat jest teatrem”:
-udział: Tomasz Duliban kl. II, Estera Pogorzelska i Zuzanna korda z kl. I,
2. Konkurs logopedyczny „W krainie mroźnej zimy”
3. Konkurs literacki „Wiersz o misiu”
4. Konkurs literacki „Wiersz o wiośnie”