SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW rok szkolny 2012/2013


I półrocze

Nazwa konkursu Zasięg organizator Imię  Nazwisko ucznia Nazwa osiągnięcia Imię           Nazwisko opiekuna

 III TURNIEJ ORLIKA
o Puchar Premiera D. Tuska

Eliminacje gminne Dziewczęta rocznik
2000-1999
II m-ce Aneta Kędzierawska

III TURNIEJ ORLIKA

o Puchar Premiera D. Tuska

Eliminacje gminne Chłopcy rocznik
2000-1999
II m-ce Aneta Kędzierawska

Konkurs plastyczny

na projekt pasiaka

,,Pasy, paski i paseczki”

Etap powiatowy Izabela Jarosz
Diana Makolągwa Gabriela Jarosz

nagroda

wyróżnienie wyróżnienie

Aneta Kędzierawska

Ogólnopolski

konkurs plastyczny

,,Zapobiegamy pożarom”

Etap gminny

Julia Bazan

Oliwia Ciołko

I m-ce

II m-ce

Aneta Kędzierawska

Igrzyska
w Tenisie Stołowym

Dziewcząt i Chłopców

Etap gminny

Karolina Gaudnik

Damian Duliban
Agnieszka Łukasiuk

V m-ce
V m-ce
VI m-ce
Aneta Kędzierawska

Igrzyska w Dwa Ognie

Dziewcząt i Chłopców

rocznik 2000 i mł.

Etap gminny Ogólna klasyfikacja drużynowa dziewcząt i chłopców II m-ce Krystyna Kwiecińska

Kuratoryjny konkurs

matematyczny

Etap szkolny

 

Etap rejonowy

Karolina Gaudnik

 

Karolina Gaudnik

laureat

 

udział

Małgorzata Żur

Konkurs matematyczny

,,Szpak”

Etap szkolny

 


Etap II powiatowy

 


Etap III (finał)

Karolina Gaudnik
Diana Makolągwa
Izabela Jarosz


Karolina Gaudnik
Diana Makolągwa
Izabela Jarosz


Karolina Gaudnik

 

laureat
laureat
laureat


laureat
udział
udział

 

udział 

 

Małgorzata Żur

Jesienny

Konkurs Recytatorski

organizowany przez WOK w Lublinie

Etap gminny

Etap powiatowy

Gabriela Jarosz

 

Gabriela Jarosz

laureat

 

wyróżnienie

Cecylia Mydlak
Konkurs plastyczny
,,Kartka bożonarodzeniowa”
Etap powiatowy Diana Makolągwa
Krystian Kajdański
Oliwia Ciucka
Dominik Pisiewicz
Oliwia Ciołko
Arkadiusz Stanisławczuk

II m-ce
wyróżnienie wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie


wyróżnienie

Aneta Kędzierawska
Konkurs plastyczny
,,W grudniowy dzień”
Etap powiatowy Veronika Mazurek
Aleksandra Omelczuk
Bartosz Jakubiak
Oliwia Ciołko
laureat
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Aneta Kędzierawska

Igrzyska w Tenisie Stołowym

Dziewcząt i Chłopców

(debel)

Etap gminny

 

Etap powiatowy

 

Etap rejonowy

Agnieszka Łukasiuk
Karolina Gaudnik

 

Agnieszka Łukasiuk
Karolina Gaudnik

 

Agnieszka Łukasiuk
Karolina Gaudnik

II m-ce

 

 

II m-ce

 

 

V m-ce

Aneta Kędzierawska

Gminne Igrzyska

w Dwuboju Sprawnościowym dziewcząt i chłopców

rocz. 2002 i mł.

Etap gminny

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt

 

Klasyfikacja drużynowa chłopców

II m-ce

 

 

V m-ce

Krystyna Kwiecińska
Kuratoryjny konkurs przyrodniczy

Etap szkolny

 

Etap rejonowy

Karolina Gaudnik

 

Karolina Gaudnik

laureat

 

udział

Marzanna Kozyra
Klasowy konkurs
,,Najpiękniejszy zeszyt”
Klasa II Natalia Jarosz I m-ce Ewa Kawczyńska